1448
100383

SCHUCO CARL 1005,

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
143 - 191 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
1 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SCHUCO CARL 1005,

Tyskland, 1950-60-tal. Litograferad o rött, vitt, gult och brunt. Fungerande urverk. Längd 12,5 cm.

Lackskador.