1456
107581

MÄRKLIN RÄLSBUSS TW 800,

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
MÄRKLIN RÄLSBUSS TW 800,

Tyskland, 1950-tal. H0. Lackerat i blått och beige. Funktion ej provad.

Smärre lackskador. Retuscher.

Täydennyslista

Lösa delar.