Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
155
77773

BYRÅ. Gustaviansk.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 950 - 2 440 EUR
2 270 - 2 830 USD
Vasarahinta
21 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BYRÅ. Gustaviansk.

Fanerat med rosenträ och björk. Beslag av mässing. Skiva av svart marmor. Tre lådor. Inläggningar av blomsterurna. Bredd 114,5, djup 55, höjd 82 cm. Nyckel medföljer.

Senare skiva, fanerlagningar, fanerskador, ett lås saknas, renoverade lådor.