Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
1562
100831

JACKA, 1940-tal.

Lähtöhinta
300 - 400 SEK
29 - 39 EUR
33 - 44 USD
Vasarahinta
400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
JACKA, 1940-tal.

Svart polyester. Bystmått 39, rygglängd 48,5, ärmlängd 52,5 cm.

Obetydligt slitage.

Täydennyslista

Tilläggsinformation: Säljs av Myrorna för Frälsningsarméns sociala arbete

Muut tiedot

MÄTNING AV STORLEKAR.

Byst: Plagget har legat platt och är mätt från armhåla till armhåla.

Ärm: Plagget är mätt från den sydda kanten vid axeln och ner till handen.

Rygg: Plagget är mätt från nacken och rakt nedåt.

Midja på kjol och byxa: Plagget har legat platt och mätt från sida till sida.

Byxlängd: Plagget är mätt från kanten (byxans midja) och rakt nedåt.