159
78031

FAT, ett par, fajans. Holland, omkring år 1700.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Runda med blåvit blomsterdekor. Diam 35 cm.

Skador och lagningar.