Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
1648
87245

STÖVLETTER, Emilio Pucci, 2000-talet.

Lähtöhinta
2 000 SEK
190 EUR
217 USD
Vasarahinta
2 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Svart mocka med mönstrat siden i rosa, grönt, lime och svart, märkt "Emilio". Dekornitar samt "Pucci" med silverfärgade bokstäver. Vitt skinn invändigt. Etikettmärkt: "Emilio Pucci Firenze". Silverfärgad undersida märkt :"Made in Italy" Enligt märkning storlek 40. Klackhöjd10,5 cm, märkt "Emilio Pucci".

Smärre slitage. Mindre antal fläckar.