1665
88929

WEEKENDBAG, Christian Dior. 1980-tal.

Lähtöhinta
1 200 - 1 500 SEK
115 - 144 EUR
130 - 163 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Monogrammönstrad canvas i blått. Blå skinndetaljer. Längd 55, höjd 26 cm.

Visst slitage.

Täydennyslista

Tilläggsinformation: Necessär ingår.

Muut tiedot

Necessär ingår.