1687
97071

STÖVLAR, ett par, Gucci, 1980-talets början.

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
91 - 137 USD
Vasarahinta
800 SEK

Svarta med bruna detaljer samt guldfärgat stigbygelformat spänne. Etikettmärkt: "Gucci Made in Italy". Enligt märkning storlek 38. Skafthöjd 46, klackhöjd 7,5 cm.

Smärre slitage.

Täydennyslista

Tilläggsinformation: Orginalkartong medföljer. Inköpta i Bryssel.

Muut tiedot

Orginalkartong medföljer. Inköpta i Bryssel.