Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
1719
106115

HANDVÄSKA SAMT SKÄRP, Christian Dior. 1970-tal.

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
78 - 97 EUR
89 - 111 USD
Vasarahinta
1 700 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Monogrammönstrad canvas i blått, dragkedjeknäppning upptill. Dioremblem framtill. Märkt "Christian Dior made in France". Höjd 20, bredd 28,5 cm. Matchande skärp, märkt "Christian Dior made in France 75", längd 86,5 cm. Dioremblem framtill.

Slitage.