Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
1719
106115

HANDVÄSKA SAMT SKÄRP, Christian Dior. 1970-tal.

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
76 - 95 EUR
87 - 109 USD
Vasarahinta
1 700 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Monogrammönstrad canvas i blått, dragkedjeknäppning upptill. Dioremblem framtill. Märkt "Christian Dior made in France". Höjd 20, bredd 28,5 cm. Matchande skärp, märkt "Christian Dior made in France 75", längd 86,5 cm. Dioremblem framtill.

Slitage.