1719
106115

HANDVÄSKA SAMT SKÄRP, Christian Dior. 1970-tal.

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
70 - 88 EUR
75 - 93 USD
Vasarahinta
1 700 SEK

Monogrammönstrad canvas i blått, dragkedjeknäppning upptill. Dioremblem framtill. Märkt "Christian Dior made in France". Höjd 20, bredd 28,5 cm. Matchande skärp, märkt "Christian Dior made in France 75", längd 86,5 cm. Dioremblem framtill.

Slitage.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

810. Richard Mortensen, 'Hélène'.
Lähtöhinta
200 000 - 250 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
185 000 SEK