Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
174
95421

GLASSERVIS, 17 snarlika delar. 1800-tal.

Lähtöhinta
7 000 - 9 000 SEK
664 - 854 EUR
760 - 977 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Nagg.