1758
108419

TYGVÅD, Sonia Delaunay.

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
76 - 95 EUR
87 - 109 USD
Vasarahinta
1 300 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
TYGVÅD, Sonia Delaunay.

Siden. Grafiskt mönster i svart och vitt. Signerad Sonia Delaunay och numrerad 61/900 Artcurial Paris. 189 x 87 cm.