177
95419

ÖLGLAS, tre stycken, omkring år 1800.

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
96 - 143 EUR
108 - 163 USD
Vasarahinta
500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bukig med uppdragen hals på kvadratisk fot. Graverad stjärndekor. Höjd 16,5 cm.

Nagg.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift Gregor Aronowich.