184
78627

FAT, tenn. Lars Friederich Fahlander, Hudiksvall 1778.

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
92 - 138 USD
Vasarahinta
600 SEK

Runt med brätte. Diam 34 cm.

Skador, lagningar.