Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
186
78695

FIGURINER, 2 st, porslin. Tyskland 1800-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Skottar i kilt. Highlanders 1815. Black Watch. Polykroma. Höjd 28 cm.

Svärd saknas. Nagg.