194
78731

FAT, fajans. Holland 1700-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Runt med stilierad dekor av frukter i blått. Diam 31,5 cm.

Kantnagg.