Dekor i underglasyrblått av påfåglar i blommande trädgård. Längd 35 cm.
Obet nagg.
Alkuperä - Provenienssi
Rune & Marja Wiréns samling
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui