206
79143

SALTKAR, ett par, silver. Köpenhamn 1822.

Lähtöhinta
3 000 SEK
291 EUR
333 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgyllda. Ovala med dekor av sneda ränder samt foten i rosett. Oval fot. Ringbitande lejonmaskaroner.

Småbucklor.