Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:
227
79709

SELDON. Järvsö, Hälsingland, 1800-talets första del.

Lähtöhinta
2 500 - 3 000 SEK
242 - 291 EUR
277 - 333 USD
Vasarahinta
1 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bestående av lokor, ett par, samt selbåge. Bemålade i grönt, rött och gult. Delvis skuren dekor.

Smärre slitage.