230
79817

FIGURER, ett par, teak. Kay Bojesen, Danmark 1950-tal.

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
88 - 132 EUR
92 - 138 USD
Vasarahinta
4 200 SEK

Två elefanter. Längd 22, höjd 13 cm.

Smärre skador.