230
79817

FIGURER, ett par, teak. Kay Bojesen, Danmark 1950-tal.

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
95 - 142 EUR
109 - 163 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Två elefanter. Längd 22, höjd 13 cm.

Smärre skador.