255
80689

KITTEL, koppar, 18-1900-tal.

Lähtöhinta
1 500 SEK
143 EUR
163 USD
Vasarahinta
2 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KITTEL, koppar, 18-1900-tal.

Rund med ringhandtag. Diam 58, höjd 34 cm.

Lagning. Ställ av gjutjärn medföljer.