258
80463

SALTKAR, silver. S:t Petersburg, Ryssland 1836.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
194 - 291 EUR
222 - 333 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgyllt. Rektangulärt med avfasade hörn. Snedgodronnerad kant. Räfflor. Fyra kulfötter. 95x7, höjd 3,5 cm.

Slitage.