Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
274
81707

SKÄRM. 1800-talets andra hälft.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
4 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bemålad med landskap och figurer. Längd 184, höjd 175 cm.

Skador.