288
82113

PORTRÄTTMEDALJONGER, två stycken, Patinerad brons och marmor.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Vasarahinta
14 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Ovala porträtt av Seneca resp. Marius i rektangulär inramning. 27 x 23 cm.

Smärre nagg och lagningar.