295
83699

PARTI, 10 delar, keramik. Grekland, Egypten, Bl.a. Romersk tid.

Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Vasarahinta
Ei myyty

Skador, lagningar.