Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
348
74581

TALLRIK, porslin. Qing dynastin. Kangxi (1662-1722).

Lähtöhinta
1 000 SEK
95 EUR
109 USD
Vasarahinta
1 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Rund med dekor i famille vertefärger av blomsterkorg. Diam 21 cm.

Kantnagg.

Alkuperä - Provenienssi

Rune & Marja Wiréns samling