356
85753

KOPP MED FAT, pekingglas. 1800-tal.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
142 - 190 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Höjd 5,5, diam 9 cm.

Kopp står ej stadigt på fatet, troligen ej ursprungligen tillhörande. Troligen nedslipade nagg.