370
79941

"Tidig snö"

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

"Tidig snö"

Signerad KG Nilson och daterad 2004 a tergo. Diam 106 cm.

Täydennyslista

Diameter 106 cm.

Näyttelyt

Konstakademien, Stockholm 2004.