374
77049

Gösta Adrian-Nilsson

(Ruotsi, 1884-1965)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Gösta Adrian-Nilsson
(Ruotsi, 1884-1965)

Helgonbild

Signerad G.A-N och utförd 1927. Blyerts 5 x 10,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Egon östlund.