38
74641

FÄLLBORD. England 1700/1800-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerat med mahogny. Rund fällbar skiva på tredelad centralfot på tassfötter. Diam 115, höjd 76 cm.

Skivan något slagen.