382
86893

Okänd konstnär 1800-tal

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
4 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd konstnär 1800-tal

I tankar

Signerad med monogram. Duk uppklistrad på pannå 37 x 29 cm.