407
88693

Julia Strömberg

(Ruotsi, 1851-1920)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Julia Strömberg
(Ruotsi, 1851-1920)

Sommaren och vintern,

ett par. Monogramsignerade JSM och daterad -93. Pannå 22 x 30 cm.