411
88873

Cécile Ferrere

(Ranska, 1847-1931)
Lähtöhinta
8 000 SEK
766 EUR
867 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Cécile Ferrere
(Ranska, 1847-1931)

Sydfransk pastoral scen.

Signerad Cecile Ferrere.
Duk 46 x 65 cm.

Smärre krackelyrer.