415
89015

Anna Palm de Rosa

(Ruotsi, 1859-1924)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
958 - 1 150 EUR
1 080 - 1 300 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Anna Palm de Rosa
(Ruotsi, 1859-1924)

Hamnvy i Blekinge.

Signerad Anna Palm Blekinge.
Akvarell 28,5 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram.