Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
416
89021

DALATUPP, allmoge.

Lähtöhinta
1 500 SEK
142 EUR
163 USD
Vasarahinta
5 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
DALATUPP, allmoge.

I form av en ljusstake. Polykromt bemålad mot vit botten. Höjd 24,5 cm.

Skador. Slitage.