421
89133

Lucien Berthault

(Ranska, 1854-1921)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
41 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lucien Berthault
(Ranska, 1854-1921)

"Echos".

Signerad Lucien Berthault och daterad 1901. Duk 218,5 x 160,5 cm.

Näyttelyt

Salon des Artistes Francais, 1901.