429
89295

Ewald Dahlskog

(Ruotsi, 1894-1950)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Lisätietoja ja kuntoraportit
Marcus Kinge
Tukholma
Marcus Kinge
Asiantuntija Taide, Johtava Asiantuntija Grafiikka
+46 (0)739 40 08 27
Ewald Dahlskog
(Ruotsi, 1894-1950)

EWALD DAHLSKOG, olja på pannå. Sign och dat -40.

Sydländskt landskap. 73 x 93.

Slitage.