439
86103

FAT, fajans, 1700-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
FAT, fajans, 1700-tal.

Runt med dekor av blomsterkorgar i gult, grönt och brunt mot bige fond. Diam 33,5 cm.

Sprickor, kantnagg.