Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
441
86117

TALLRIK, fajans, Frankrike 1800-tal.

Lähtöhinta
500 - 600 SEK
48 - 58 EUR
55 - 67 USD
Vasarahinta
1 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Lagning.