450
89715

Willem de Haas Hemken, his school

(Holland, 1831-1911)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
(Holland, 1831-1911)

Lantlig scen

Signerad ateljé W.Haas Hemken och daterad 1872. Pannå 40,5 x 58,5 cm