452
85333

Johan Krouthén

(Ruotsi, 1858-1932)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
35 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Johan Krouthén
(Ruotsi, 1858-1932)

Sommarlandskap med pickande höns

Signerad Johan Krouthen och daterad 1911. Duk 50 x 75 cm.

Skador