465
78535

Mårten Andersson

(Ruotsi, 1934-2017)
Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Vasarahinta
14 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Mårten Andersson
(Ruotsi, 1934-2017)

Dykaren

Signerad Mårten A. Akvarell 43,5 x 31,5 cm.

Reva samt tejprest.