Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
467
89733

Julius Gregersen

(Tanska, 1860-1953)
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
390 - 585 EUR
453 - 680 USD
Vasarahinta
4 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Julius Gregersen
(Tanska, 1860-1953)

Fartygsporträtt "Richard fr. Stockholm"

Signerad Jul.Gregersen och daterad Flensborg 20/6 1906. Duk 53,5 x 76 cm.