467
89733

Julius Gregersen

(Tanska, 1860-1953)
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Vasarahinta
4 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Julius Gregersen
(Tanska, 1860-1953)

Fartygsporträtt "Richard fr. Stockholm"

Signerad Jul.Gregersen och daterad Flensborg 20/6 1906. Duk 53,5 x 76 cm.