483
90189

PÄRM OCH INSTRUMENTETUI. 1700-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Helskinn. Gulddekor av vapenmonogram, blommor och fjärilar. Pärmens mått 35,5 x 24, etuiets längd 36,5 cm.

Omarbetade, smärre skador.