494
90367

LAMPFOT. Senempire.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Vasarahinta
5 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
LAMPFOT. Senempire.

Förgylld och patinerad brons. Kolonnskaft på kvadratisk bas. Dekor av blad. Höjd 52, total höjd 75 cm.

Trol. urspr. oljelampa. Elborrad, fot med bucklor.