494
90367

LAMPFOT. Senempire.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
527 - 703 EUR
560 - 746 USD
Vasarahinta
5 800 SEK
LAMPFOT. Senempire.

Förgylld och patinerad brons. Kolonnskaft på kvadratisk bas. Dekor av blad. Höjd 52, total höjd 75 cm.

Trol. urspr. oljelampa. Elborrad, fot med bucklor.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

173. Josef Frank, a pair of stools model "686", Firma Svenskt Tenn, Sweden mid-20th century.
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK