502
85439

KARMSTOLAR, ett par. Sengustaviansk stil, 1800-tal.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
13 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Vitmålade och bronserade. Svängd stoppad rygg. Stoppade sidor. Sabelben med hörnrosetter. Lagerstav.

Lagningar, kompletteringar, skador.