525
90977

Georg Emil Libert

(Tanska, 1820-1908)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Vasarahinta
10 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Georg Emil Libert
(Tanska, 1820-1908)

Kustmotiv

Signerad G E Libert och daterad -55. Duk 27 x 24 cm.